Praca: Monter kotłów / Serwisant

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do współpracy Monterów i Serwisantów kotłów na ekogroszek i pellet.

Miejsce pracy: zlecenia na terenie woj. lubelskiego, woj. mazowieckiego

Zakres obowiązków:

  • Montaż kotłów grzewczych na ekogroszek i pellet 5 klasa ecodesign
  • Wykonywanie niezbędnych do montażu kotła zmian w instalacji
  • Serwis kotłów

Od kandydatów oczekujemy:

  • Umiejętności monterskich oraz niezbędnej wiedzy technicznej
  • Dbanie o bezpieczeństwo i porządek w miejscu pracy
  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Mile widziane:

  • Znajomość czytania rysunku technicznego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Niezbędne narzędzia oraz środek transportu do wykonywania zleceń
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia

Zapraszamy do kontaktu: +48 572 326 536 w godzinach 8:00 – 16:00.